Kdy a kam

  • Lyžařské přejezdy na severu Evropy

    Čtvrtek 17.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Jablonecký cestovatel Zdeněk Skořepa Vás protáhne na běžkách trasou dlouhou 400 km dvěma cestami - finskou a norskou.

  • Senior večer

    Čtvrtek 17.1 17:00 - Písek, KD

    K tanci a poslechu zahraje Milevská pětka.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Deset branek, žádný bod. Božetice padly s posledními Popovicemi

MILEVSKO – Hokejisté Božetic přivítali v rámci 17. kola krajské soutěže Středočeského kraje na milevském ledě rezervu Velkých Popovic. K vidění bylo několik skvělých akcí, hned deset branek, střídání brankářů nebo trest do konce utkání, ale také porážka favorizovaných svěřenců Romana Staňka. Velmi vyrovnaný průběh utkání nabídl hned deset dvouminutových trestů, z nichž sedm patřilo nedisciplinovanému domácímu celku. Na pestrosti přidal i trest do konce utkání za urážení hlavního rozhodčího pro hráče hostí. I přes toto oslabení soupeř z chvostu tabulky nečekaně přehrál božetický výběr v poměru 6:4.

Božetice zatím zůstávají i po třetí prohře v řadě na čtvrté příčce zaručující postup do play off. V sobotu hrají důležitý zápas na ledě šestých Hořovic, které mají jen o dva body méně.

TJ Božetice – Slavoj Velké Popovice B 4:6 (1:1, 2:3, 1:2).

Ve středečním vydání Milevských novin se můžete těšit na podrobnou statistiku z utkání i na ohlas dvoubodového Božeťáka Aleše Nevolného.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace