Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Devátý Memoriál Jana Hadáčka vyhrály Hrazánky

Miloš Anděl (vlevo) na memoriálu převzal od Karla Vavřiny ocenění za mnohaletou práci u božetické mládeže.

Miloš Anděl (vlevo) na memoriálu převzal od Karla Vavřiny ocenění za mnohaletou práci u božetické mládeže.

BOŽETICE – Fotbalový oddíl TJ Božetice a jeho organizační pracovníci uspořádali uplynulou sobotu 10. srpna už 9. ročník Memoriálu Jana Hadáčka starých gard – hráčů nad 40 let. Slavnostní zahájení a rozlosování proti sobě svedlo oba loňské finalisty Božetice a obhajující Božejovice, druhou dvojici tvořily Hrazánky a Srlín, který měl jako jediný výjimku, protože by nedal dohromady starou gardu, takže za Srlín mohli nastoupit i mladší neaktivní fotbalisté. Božetický oddíl v čele s pořadatelem memoriálu Karlem Vavřinou také během zahájení slavnostně dekoroval za mnohaletou činnost u božetické mládeže Miloše Anděla, který bude od nové sezony asistentem u milevského B týmu mužů.

První semifinále bylo jasnou záležitostí Hrazánek, které Srlín celé utkání přehrávaly. V první půli ještě gól nedaly, ale po změně stran už se s brankami roztrhl pytel – 6:0. Druhé semifinále, repríza loňského finále, bylo mnohem vyrovnanější. Obhájce z Božejovic na krásně připraveném trávníku dlouho vedl, ale Kutálek pak vyrovnal a v penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí fotbalisté Božetic. Pro Božejovické byla bronzovou náplastí výhra 5:3 v utkání o třetí místo nad Srlínem. Finále mezi fotbalisty Božetic a Hrazánek bylo spíše bojem a občas se až nesmyslně jiskřilo. Šťastnější byly Hrazánky. Domácí měli menší převahu, ale nedokázali ji využít. Po většinu zápasu se museli obejít bez zraněného Kutálka a také se projevila únava opor Kotalíka, Ondráčka a Plavce, kteří v utkání o bronz pomohli kamarádům z Božejovic.

Konečné pořadí
1. TJ Hrazánky
2. TJ Božetice
3. FC Dynamo Božejovice
4. Napoleon Srlín

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace