Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trash Nightmare festival - Vol. 7

  sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

  Hudební festival.

 • Barbora Poláková - Tour 2019

  sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Dnešní Milevské noviny: Nekonečný boj s dlužníky. S předsedou Jednoty o obchodech na venkově. Nová soutěž!

Dnes jako každou středu vyšly Milevské noviny. V hlavním článku se zabývají dluhy, které městu Milevsku vznikají na nájemném v bytech. A srovnávají se kroky proti dlužníkům i s dalšími městy. Odepsáním dalších nedobytných pohledávek se bude zabývat dnešní zasedání zastupitelstva. Zastupitelé Milevska v nynějším složení od 17 hodin zasedají naposled.

Aktuální vydání přináší i rozhovor s předsedou představenstva Spotřebního družstva Jednota Milevsko, který je od dubna Miroslav Bočan. Řeč je o situaci obchodů na venkově, o zřizovaní Pošt partner i o tom, čím se Jednota odlišuje od ostatních obchodních řetězců. 

Příznivci Fantomu si mohou připomenout historii kapely, která existuje už 45 let. Týdeník také informuje o výši mimořádných odměn, které město vyplácí ředitelům městských organizací, přináší jména z předních míst kandidátek do komunálních voleb z Kovářova a Bernartic. 

Nevynechte sport! Ze sportovních novinek, kterých je opět víc než osm stran, hokejové fanoušky určitě zaujme zpráva, kam míří exmilevský útočník Josef Urbanec. Docela daleko.

V Magazínu pokračuje seriál, zaměřený na motorkáře. A také startuje nová soutěž - o tisícikorunové poukazy do sportovně relaxačního parku na Hluboké. 

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Petra 

  Reagovat

   

  S tou hospodou ve Sportu je dobrej tah. S Bendulou se souděj a SPOS dává pronájem z ruky za cenu, kterou nikdo nezná bez ověření poptávkou nebo výběrovým řízením. Hlavně že nový nájemce na fb po úspešné dohodě sdílí volební materiály Radosty, takhle to tu nyní funguje. Klidně ať mají hospodu za korunu, když tam budou dobře vařit, ale ať se měří všem stejným metrem. Tohle je klientelismus v plné nahotě.

  Vloženo 12.9.2018 15:17:05

  • Petr 

   Reagovat

    

   A není to u společnosti S.R.O. s výběrovým řízením jinak???

   Vloženo 12.9.2018 15:26:31

   • Petra 

    Reagovat

     

    Je to o přístupu, podle zákona se soutěžit do dvou milionů bez DPH nemusí nic ani na městě. Takže ani město nemusí dělat výběrko třeba na hospodu U soudu a přeci ho dělá.

    Vloženo 12.9.2018 16:09:55

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Kdo to je Urbanec?

  Vloženo 12.9.2018 13:34:36

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Je to syn starého Urbance.

   Vloženo 12.9.2018 14:49:37

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace