Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Dobrošovský pohádkový les se vydařil

DOBROŠOV - Hasiči z Dobrošova u Milevska zpestřují dětem každoročně prázdniny cestou pohádkovým lesem. Tradici neporušili ani letos. Na jednotlivých stanovištích pomáhají i mladí hasiči a stali se z nich Pan Tau, Pat a Mat, vlk s Karkulkou nebo Sněhurka s trpaslíkem. Věřili byste ale, že jen málo dětí dnes zná Josefku od hajného Robátka? Znalost pohádek byla také jednou z disciplín. Někde ale bylo třeba prokázat i šikovnost. Jako třeba při zatloukání hřebíků nebo zdobení perníčků u ježibaby. Novinkou byl letos pojízdný brouk Pytlík na stanovišti u Ferdy Mravence a Berušky. Svezení nešlo odolat.

Oblíbená akce v neděli 11. srpna odpoledne přilákala téměř padesátku dětí s rodiči. Ti si trasu s chutí prošli, přálo i počasí a děti si odnášely sladké odměny a další drobné dárky. Trasa končila lovením rybek včetně živých a občerstvením v hasičárně, kde hasiči nabízeli grilované klobásy i něco na žízeň.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace