Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Domácí neporazitelnost Milevska ukončil Tábor B. Pro Tomáše Hájka nejspíš skončila sezona

MILEVSKO – Každá série jednou končí. Hokejisté Milevska zvládli pět předcházejících zápasů na domácím ledě bez ztráty kytičky, všechny body odevzdali až v sobotním derby rivalovi z Tábora. Do zápasu Milevští vstoupili výborně, první polovině zápasu kralovali a vytvořili si dvoubrankový náskok, ale hosté se postupem času osmělovali a vypracovali si plno příležitostí. Vůbec poprvé v sezoně navíc vyplula na povrch největší milevská bolest z minulých ročníků, nedisciplinovanost, která domácí možná stála vítězství. A když se k tomu přidalo ještě vážné zranění elitního útočníka Tomáše Hájka, který utrpěl v nešťastném souboji s táborským obráncem zlomeninu nohy, byli opaření domácí rázem na kolenou.

Táborští v přesilové hře na konci druhé třetiny snížili a v poslední dvacetiminutovce čtyřmi góly dokonale otočili výsledek – 2:5. Domácí přitom měli k dispozici i dvě trestná střílení, ale ani Stanislav Polodna za stavu 0:0, ani Jiří Müller za stavu 2:3 na táborského gólmana Davida Nováka nevyzráli. Na milevské straně panovalo po první domácí prohře v sezoně, a druhé celkově, velké zklamání z výsledku a doslova rozčarování z výkonu rozhodčího Vovčka. Hosté měli pochopitelně mnohem lepší náladu, ale i jim samotným kazilo radost z výhry zranění Tomáše Hájka, kterého z jeho působení v Táboře dobře znají. 

HC Milevsko 2010 – HC Tábor B 2:5 (1:0, 1:1, 0:4). Branky a nahrávky: 13. Čunát (Polodna), 28. Nevolný (Pouch) – 36. Pechánek (Kosař), 43. Pechánek (Pospíchal), 44. M. Novák (Škulina), 57. Pechánek (Kratochvíl), 59. Pospíchal (Kratochvíl).

Více o utkání přineseme ve středečních novinách. Zápas zhodnotí trenéři Luboš Krupka (Milevsko) a Pavel Kratochvíl (Tábor B), o své pocity se podělí také mladý milevský obránce Adam Hájek, který přišel do města vzduchotechniky před sezonou právě z Tábora. Byl v derby proti svým bývalým spoluhráčům nervózní? Co říkal na výkon svého týmu, nebo jak viděl nešťastný moment svého staršího bratra Tomáše? To vše přineseme ve středečních novinách, chybět nebude ani rubrika Co na to fanoušci?!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace