Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Důležitou výhru vystřelil Smetanově Lhotě záložník Václav Vařenka

SMETANOVA LHOTA – Sobotní zápas osmého kola nejnižší krajské soutěže proti sobě svedl týmy ze Smetanovy Lhoty a Sepekova, které se pohybují v dolních patrech tabulky a před vzájemným duelem měly shodně po šesti bodech. Teď už jsou na tom lépe domácí hráči Smetanovy Lhoty, kteří dvěma góly Václava Vařenky orámovali konec prvního a začátek druhého poločasu. Rychlonohý záložník v obou případech prokázal střelecký instinkt a chladnokrevně zakončoval centry spoluhráčů – 2:0. Sepekovští, kterým scházel oproti domácímu celku větší důraz i bojovnost, se s nerovným a nezvykle malým hřištěm v rodišti Jana Kollera jen těžko srovnávali. Jejich kontaktní gól, který vsítil čtvrt hodiny před koncem Lukáš Koutník po centru Martina Tupého, už nic neřešil. Smetanova Lhota si cennou výhru vzít nenechala a svému soupeři v tabulce odskočila o tři body.

AFK Smetanova Lhota – TJ Sokol Sepekov 2:1 (1:0). Branky: 40. a 51. Vařenka –75. L. Koutník. Rozhodčí: Katolický – Šplíchal, Měchura. ŽK: 2–1 (Tetour, Bartoň – Staněk). Přihlíželo 70 diváků.

Více se utkání budeme věnovat ve středečních novinách. Sepekovský trenér Martin Petr prozradí, co ho dnes nejvíce rozčílilo. Své vyjádření poskytl i brankář hostí Jakub Procházka, mohl zabránit některému z gólů Václava Vařenky? A jakého zákroku si nejvíce cenil? 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace