Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Finále chlapecké dvouhry už proběhlo bez milevské účasti

Marcel Trkovský (TK ZVVZ Milevsko). , Autor: Pavel Pubal

Marcel Trkovský (TK ZVVZ Milevsko).     Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – V sobotu 21. dubna se uskutečnil na tenisových kurtech v milevské Bažantnici Okresní přebor Písecka v kategorii staršího žactva. Do turnaje se přihlásilo osm hráčů a deset hráček, kteří sehráli jak dvouhry, tak čtyřhry. Své zástupce na klání představily jediné dva větší okresní kluby TK ZVVZ Milevsko a TK Písek, které doplnil ještě jeden tenista z TK Ostrovec mezi chlapci. Přes první kolo chlapecké dvouhry se do semifinále probojovali dva Milevšťáci – mladší žák Marcel Trkovský, nejmladší borec z celého pavouka, a Adam Špánek, který přes zimu hraje hokej za HC Milevsko 2010 a přes léto se doplňkově věnuje tenisu.

Milevské duo ale v semifinále neuspělo. Trkovský (2008) nestačil na o tři roky staršího Matěje Schacherla z Písku ve dvou setech a Špánek podlehl Šimonu Rejlkovi z TK Ostrovec po boji 0:6, 6:3 a 4:6. Jak dopadlo finále turnaje, vám prozradíme ve středečních Milevských novinách. Věnovat se budeme také Okresnímu přeboru mladšího žactva z minulého víkendu.

Áčko dospělých zpátky v Divizi

Příští sobotu do sezony družstev vstoupí také A tým TK ZVVZ Milevsko, který se nakonec po roční odmlce v Krajském přeboru I vrací zpátky do nejvyšší krajské soutěže – Divize, přestože v KPI loni skončil druhý za Pískem. Účast v Divizi Milevšťákům přenechal LTC Tábor 1903 B, jehož áčko naopak do Divize spadlo ze druhé ligy. Nováčkem na pozici milevské týmové jedničky bude z TK Neridé hostující Lukáš Jiroušek (2001) a hrajícím kapitánem zůstává Jiří Brabec. Prvním soupeřem v obnovené divizní premiéře bude pro Milevsko na domácích kurtech v sobotu 28. dubna manšaft z krajské metropole – LTC České Budějovice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace