Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Galakoncert Štefana Margity v Milevsku se blíží

MILEVSKO - Tenorista světového formátu Štefan Margita za doprovodu renomovaného Moravského klavírního tria zazpívá v pátek 20. dubna od 19 hodin ve velkém sále milevského domu kultury v unikátním koncertu písně a opery světového repertoáru. Svým horkokrevným tenorem rozezvučel Štefan Margita opery v San Francisku, v Miláně i Paříži nebo v Metropolitní opeře v americkém New Yorku. Hlasité ovace naplněných sálů nasává Štefan Margita po celém světě. Přijal ale ochotně pozvání i do Milevska, kde nedávno s obrovským úspěchem koncertovala i jeho manželka Hana Zagorová.


Moravské klavírní trio se objevuje na naší koncertní scéně od roku 1997. Hned v následujícím roce se soubor úspěšně prezentoval na soutěži v italském Vercelli. Za dobu své dvacetileté existence ansámbl absolvoval stovky koncertů v ČR i v zahraničí a je pravidelným hostem nejrůznějších hudebních festivalů.
Vstupenky na koncert jsou na www.milevskem.cz a v obvyklých předprodejních místech – DK Milevsko, Infocentrum Milevsko a Milevské kino. Vstupné je 490 korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace