banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Hrajeme o vstupenky do cirkusu v Českých Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Třetí díl filmu Madagaskar v cirkusovém podání bude k vidění brzy i v jihočeské metropoli. Vystoupení tematicky zaměřená na filmové ztvárnění oblíbeného filmu budou bavit publikum od čtvrtka 28. května do neděle 7. června v Českých Budějovicích Na Dlouhé louce, naproti vstupu do výstaviště.

Stejně jako v Táboře, Jindřichově Hradci i Třeboni se návštěvníky čekají legrační čísla oblíbených klaunů entertainerů, což jsou moderní klauni, kteří parodují jednotlivá vystoupení. Organizátoři chystají také čísla s rychlopřevleky. Lidé v hledišti budou svědky strhujících představení na visutých šálách, akrobacii přes švihadla a na perských tyčích. Neunikne vám ani krotitelské vystoupení principála Jaromíra Joo. Na místě můžete v jedné ze dvou přestávek navštívit i vyhlášenou cirkusovou zoo a v ní i tygry, levharty a pumy.

Na skvělá představení v Českých Budějovicích máme celkem pro čtyři výherce volné vstupenky. Soutěžní otázku a podmínky hry najdete v sekci „soutěže“. Přejeme hodně štěstí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace