Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Hrajeme o vstupenky na přeštěnický festival

PŘEŠTĚNICE – Open Air Musicfest Přeštěnice otevře své brány v pátek 26. a potrvá do soboty 27. června. V pořadí 15. ročník festivalu bude jako každý rok nabitý skvělým programem.

Na první festivalový den, tedy na pátek 26. června si přijdou na své například fanoušci kapel Mňága a Žďorp, Chinaski, Rybičky 48 nebo E!E. V sobotu 27. června se mohou těšit návštěvníci na Anetu Langerovou, partičku z Hanspaulky - Tata Bojs, Vypsanou Fixu, Horkýže Slíže, Jiřího Schmitzera a spoustu dalších. Novinkou letošního ročníku je festivalový karneval.

Na přeštěnický festival máme pro 20 z vás po jednom volňásku na oba dny festivalu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete v sekci „soutěže“ nebo ve všech tištěných novinách.

Soutěžte s námi a užijte si i letos úžasnou atmosféru Přeštěnice!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace