Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 

Hrajte s námi o vstupenky na festival v Přeštěnici

PŘEŠTĚNICE – Patnáctý ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice se blíží. Odstartuje v pátek 26. a potrvá do soboty 27. června.

Co se muziky týká, v pátek 26. června vystoupí na festivalu například populární Chinaski, kteří jsou jedním z hlavních vystupujících, dále vás čekají Wohnouti, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, E!E. V sobotu se těšte na Anetu Langerovou, Tata Bojs, Vypsanou Fixu, Horkýže Slíže, Jiřího Schmitzera a mnoho dalších.

 

Novinkou letošního ročníku Open Air Musicfest Přeštěnice bude festivalový karneval, který organizátoři připravují společně s milevským Maškarním sdružením.  

Na festivalu vznikne divadelní scéna nesoucí název Bakus Stage (podle hlavní postavy maškarního průvodu). Návštěvníci si budou moci prohlédnout sochu samotného Bakuse v nadživotní velikosti.

 

Na festival v Přeštěnici u Milevska máme pro 20 z vás po jednom volňásku na oba dny této skvělé veselice. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v sekci „soutěže“ a  v našich tištěných novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace