Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Běh městem

    středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

    25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

  • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

    středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

    Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Je tu soutěž o vstupenky do cirkusu v Českých Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Cirkus Jo-Joo se po působení v Táboře, Jindřichově Hradci, Třeboni a Strakonicích, přesune i do krajského města. Stane se tak už tento týden. Představení začnou ve čtvrtek 28. května a potrvají do neděle 7. června Na Dlouhé louce, naproti vstupu do výstaviště. Cirkus můžete navštívit ve všední dny od 17:30, v sobotu od 10. a 15. hodin a v neděli vždy od 15. hodin.

Oblíbená čísla klaunů entertainerů, což jsou moderní klauni, kteří parodují jednotlivá vystoupení, rychlopřevleky, vystoupení na visutých šálách, akrobacie přes švihadla a na perských tyčích nebo krotitelské vystoupení principála Jaromíra Joo. To vše a mnohem více vás čeká při představení v cirkusu Jo-Joo v Českých Budějovicích. Na místě můžete v jedné ze dvou přestávek navštívit i vyhlášenou cirkusovou zoo a v ní i tygry, levharty a pumy.

Na skvělá představení v jihočeské metropoli máme celkem pro čtyři výherce volné vstupenky. Soutěžní otázku a podmínky hry najdete v sekci „soutěže“. Přejeme vám mnoho štěstí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace