Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Letošní derniéru obstaral Buriánka cup

 Autor: Pavel Pubal

    Autor: Pavel Pubal

BOŽETICE – V sobotu 7. září proběhl v božetickém motocrossovém areálu poslední letošní závod. Derniéru obstaral severočeský seriál Buriánka cup. „Pořadatelé ze severu Čech si přáli odjet jeden závod Buriánka cupu v jižních Čechách a vybrali si právě náš motocrossový areál v Božeticích,“ řekl již před závodem Radek Bareš.

Závodilo se ve třech kategoriích, quad (čtyřkolky), MX (motorky) a pitbike, v takřka letním počasí. Po dopoledních trénincích začal hlavní závod krátce po poledni, největší hvězdou klání byl domácí závodník Jindřich Slavík, který suverénně ovládl svou kategorii.

 Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace