banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Máme pro vás vstupenky do cirkusu v Českých Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Třetí pokračování filmu Madagaskar bude brzy i v jihočeské metropoli. Vystoupení tematicky zaměřená na filmové ztvárnění oblíbeného filmu budou k vidění od čtvrtka 28. května do neděle 7. června v Českých Budějovicích Na Dlouhé louce, naproti vstupu do výstaviště.

Stejně jako v Táboře, Jindřichově Hradci i Třeboni se můžete těšit na legrační čísla oblíbených klaunů entertainerů, což jsou moderní klauni, kteří parodují jednotlivá vystoupení. Organizátoři chystají také čísla s rychlopřevleky. Lidé v hledišti budou svědky strhujících představení na visutých šálách, akrobacii přes švihadla a na perských tyčích. Neunikne vám ani krotitelské vystoupení principála Jaromíra Joo. Na místě můžete v jedné ze dvou přestávek navštívit i vyhlášenou cirkusovou zoo a v ní i tygry, levharty a pumy.

Na skvělá představení v Českých Budějovicích máme celkem pro čtyři výherce volné vstupenky. První soutěžící v pořadí obdrží rodinný poukaz. Ostatním třem vylosovaným, kteří odpovědí správně na soutěžní otázku, věnujeme lístek pro dvě osoby.

 

Stačí správně odpovědět na otázku: Kde rozloží v Českých Budějovicích svůj stan První národní cirkus Jo-Joo? Možnosti dáváme dvě. Za A) u zimního stadionu nebo za B) na Na Dlouhé louce.

Odpovědi zasílejte prostřednictvím SMS ve tvaru JCT mezera CIRKUS mezera PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI a odešlete na telefonní číslo 900 06 09. Začínáme soutěžit v pondělí 25. května úderem osmé ranní. Hrajeme až do čtvrtka 28. května do 12. hodin. Upozornění: Pokud se vylosovanému výherci po ukončení hry třikrát po sobě nedovoláme, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9Kč, včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s., www.erika-as.cz,www.platmobilem.cz

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace