Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Mezinárodní cyklistický závod míří do Milevska

Ilustrační foto , Autor: archiv

Ilustrační foto     Autor: archiv

MILEVSKO - Dne, v pátek 6. září, dorazí do Milevska účastníci mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech. Druhý ročník této prestižní akce, má celkem čtyři etapy. Cílem té páteční, která startuje v Týně nad Vltavou, bude právě Milevsko.

Etapa vede  z Týna nad Vltavou přes Protivín, Kovářov a Dobřemilice. Měří 143 kilometrů a závodníci v jejím finiši pojedou v Milevsku celkem tři okruhy městem. Konkrétně ulicemi Riegrova, Čs. legií, Nádražní, Dukelskou a Sokolovskou zpět do Riegrovy. Definitivně do cíle by účastníci závodu měli dorazit kolem čtvrté hodiny odpoledne.

Pro návštěvníky je v cíli připraven kulurní program, který začne už ve 14 hodin. Zazpívá finalistka SuperStar Míša Nosková a proběhne krátká bubenická show.

Pro ty, kteří se v cyklistice až tak neorientují ale přesto by chtěli mít přehled dodáváme, že ve žlutém trikotu jede vedoucí závodník soutěže, v zeleném vítěz bodovací soutěže, v bleděmodrém nejaktivnější závodník a v bílém s červenými puntíky nejlepší vrchař. Čistě bílý dres má na sobě zase nejlepší závodník klategorie U23.

Ná náměstí po dojezdu proběhne závěrečný ceremoniál druhé etapy. V sobotu, 7 září, se jede třetí etapa ms cílem v Táboře a v neděli 8. pak čtvrtá, závěrečná, s cílem v Jindřichově Hradci. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace