Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Milevská liga: Milan Palus se stal střeleckým králem. Už pošesté!

Zleva Miroslav Suchan (36 branek) a Milan Palus (37). , Autor: Pavel Pubal

Zleva Miroslav Suchan (36 branek) a Milan Palus (37).     Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Dominance dokonána! Vítězný FC Šibeňák, o jehož prvenství v letošním ročníku Milevské ligy už bylo rozhodnuto několik kol před koncem, v pátek 19. června potvrdil svou převahu nad všemi soupeři a v posledním dvanáctém utkání si připsal dvanácté vítězství. Tentokrát to odnesli Pohodáři, kteří prohráli vysoko 10:4 (8:0). Před posledním kolem už zbývalo rozluštit jen tajenku, kdo se stane nejlepším střelcem celého ročníku. Do zápasu proti Pohodářům vstupovali dva kanonýři Šibeňáku Milan Palus a Miroslav Suchan se shodným počtem branek (33). Také v průběhu závěrečného kola se oba spoluhráči neustále dotahovali a ještě čtyři minuty před koncem měli stejně branek, protože si připsali shodně hattrick. Pak ale vstřelil svůj čtvrtý gól v zápase a sedmatřicátý v sezoně Milan Palus. Střelecká stálice Milevské ligy se tak stala nejlepším střelcem sezony už pošesté. Miroslav Suchan si bude muset na svůj primát ještě počkat, podruhé v řadě obsadil stříbrnou pozici.

O zbylých výsledcích a konečné tabulce vás budeme informovat v Milevských novinách. Teď nabízíme fotogalerii z utkání Šibeňáku proti Pohodářům a z následných mistrovských oslav.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace