Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Milevská starší přípravka je krůček od okresního titulu

BERNARTICE – Předposlední kolo nadstavbové části okresního přeboru starších přípravek o první až šesté místo proti sobě svedlo dva celky z regionu – Bernartice hostily Milevsko B. Lídr tabulky z města vzduchotechniky neměl proti houževnatým Bernarticím na růžích ustláno, ale nakonec přece jen vysoko zvítězil 7:1 a udělal další krok k okresnímu titulu: Bernartice – Milevsko B 1:7 (0:2). Branky: Mudruňka – Cihlář 2, Švejda 2, Janouch, D. Panec, Bolek. Milevská rezerva bojuje po celé jaro na dálku o okresní prvenství s Pískem B. Oba týmy vyhrávaly suverénně jeden zápas za druhým, a když už Milevsko B nečekaně zaváhalo s Pískem D, tak Písek B zase nestačil na své céčko.

Aktuálně drží vzduchotechnici kolo před koncem nepatrný náskok a právě vzájemný souboj Milevska B s Pískem B v posledním kole bude tím pravým vrcholem sezony. Hrát se bude ve čtvrtek 13. června do 17 hodin a Milevsku bude stačit k zisku titulu i remíza. „Na tu ale hrát rozhodně nebudeme, chceme zvítězit," odmítá jakékoliv kalkulace a podcenění přípravy trenér FC ZVVZ Rostislav Dlouhý.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace