Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Šrámkův Písek

    sobota 25.5 10:00 - Palackého sady

    Doprovodný program festivalu.

  • Květnové pečení chleba

    sobota 25.5 9:00 až 13:00 - Lenora, veřejná pec

Zobrazit všechny události
 

Milevské mladší žačky nestačily na favorizovanou Třeboň

MILEVSKO – V sobotu 21. dubna dopoledne hostily mladší žákyně HC Milevsko v utkání 10. kola krajského přeboru druhý tým tabulky z házenkářské bašty Třeboně. Favorizované áčko z města rybníků mělo v sestavě výhradně hráčky dorazového ročníku narození 2005, což byl oproti méně zkušeným Milevšťandám velký rozdíl. Zápas se tak od začátku vyvíjel podle očekávaného scénáře a už o poločase měly házenkářky Třeboně dvouciferný náskok – 20:10, nakonec vyhrály rozdílem třídy o 14 branek – 35:21. Nejlepší střelkyní zápasu byla s devíti góly milevská Tereza Kozáková, konto vítězek narůstalo nejčastěji po střelách dvou osmigólových střelkyň – Simony Schreibmeierové a Adély Vohákové.

HC Milevsko – TJ Jiskra Třeboň A 21:35 (10:20). Nejvíce branek: Kozáková 9, Řezáčová 5 – Schreibmeierová, Voháková po 8. Rozhodčí: Hřebejková. Přihlíželo 45 diváků.
Sestava a branky Milevska: Bočanová – Kozáková 9, Řezáčová 5, M. Kodadová, T. Kodadová, Tůmová 1, Horažďovská 3, Matějková, Koňáková 2, Volfová 1.

Utkání proti Třeboni v Milevských novinách zhodnotí trenérka Martina Šulcová, která se o milevské mladší žákyně stará v triu společně s Marií Šťastnou a Evou Menhartovou. Koho za výkon pochválí, nebo co se jí naopak nelíbilo? A co říká na 21 nastřílených branek? Čtěte středeční tisk.

Další zápasy sehrají mladé Milevšťandy příští neděli 29. dubna proti Jindřichovu Hradci. Na palubovku po nich nastoupí také miníci a házenkářský program pak zakončí od 12.30 hodin prvním jarním zápasem krajského přeboru ještě ženy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace