• Vokální soubor X-TET

sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

• Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Milevský Jan Bejšák vyprovodil Písek hattrickem

MILEVSKO – Poslední utkání letošní ligové sezony sehráli mladší žáci HC Milevsko 2010 v neděli 26. března, kdy doma přivítali v okresním derby IHC Písek. Soupeř z okresního města se ujal vedení hned v první minutě, ale Milevsko pak zapnulo na plné obrátky a po většinu zápasu bylo lepším i aktivnějším týmem. Ještě do první přestávky domácí otočili stav, prosadil se útočník Milevska a velký fanoušek pražské Slavie Jan Bejšák – 2:1. Stejný hráč pak ve druhé části gólem na 3:1 na začátku 31. minuty zkompletoval svůj hattrick, od té doby byla převaha jeho týmu jasná. Svěřenci trenéra Michala Štycha kontrolovali své vedení, aby si zbytečnou zápletkou nepokazili poslední minuty celé sezony. Do hry se dostal také novic týmu Dominik Zahradník, aby si na vlastní kůži okusil ligovou atmosféru. Písečtí ještě zkusili v závěru utkání hru bez brankáře, ale milevský Dominik Fábera vybojoval puk a střelou do prázdné brány v čase 59:09 vsítil poslední gól vzduchotechniků v ročníku – 4:1.

HC Milevsko 2010 – IHC Písek 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). Branky a nahrávky: 12. Bejšák (Baťala), 14. Bejšák, 31. Bejšák (Rottenberg), 60. Fábera – 1. Humeník.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Milevský kouč Michal Štych prozradí, co svým svěřencům říkal před zápasem, a jak byl spokojen s průběhem duelu i s celou sezonou. O pár vět se s námi podělil i autor hattricku Jan Bejšák. Jedenáctiletý útočník prozradil také, kdo je jeho vzorem. Jen naznačíme, že se jedná o slávistického odchovance, který v současné době nastupuje v NHL za San Jose Sharks. Hokejoví znalci už určitě vědí...