banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Mistři! Starší dorostenci Milevska s předstihem ovládli krajský přebor

MILEVSKO – Je hotovo! Fotbalisté staršího dorostu FC ZVVZ Milevsko slaví s předstihem tří kol před koncem soutěže titul krajských přeborníků. K zisku prvenství jim stačil po poslední výhře s Prachaticemi jediný bod, který vybojovali hned tuto sobotu doma se společenstvím Lomnice a Ševětína. Ani bod nezískali svěřenci trenéra Radka Fialy za celou sezonu pouze jednou a s devátou Lomnicí si takové zaváhání snad ani nepřipouštěli. Samotný zápas byl od začátku jasnou záležitostí namotivovaných Milevšťáků, kteří tak mohli slavit krajský titul de facto už o poločasové přestávce, na kterou šli za stavu 4:0. Po změně stran pak přidali dalších pět branek a oslavy mohly propuknout naplno.

Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – TJ Lomnice 9:0 (4:0). Branky: 22., 42. a 88. Štemberk, 7. a 69. Čunát, 71. a 78. Kahoun, 34. Sedláček, 86. Bulín.
Sestava Milevska: Neužil – Voj. Charypar, Bulín, F. Doubek, Keřka – Bártík, Čunát, Souček, Kahoun – Štemberk, Sedláček. Střídali Bartůněk, V. Květ a Král.

Vítězstvím v krajském přeboru staršího dorostu získávají Milevšťáci právo postupu do divize pro starší i mladší dorost. Zatím není definitivně rozhodnuto, ale zdá se, že s největší pravděpodobností tuto příležitost nevyužijí.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde promluví trenér Radek Fiala a také autor hattricku Martin Štemberk, jenž prožil parádní týden, když kromě dotažení mistrovské jízdy také složil zkoušku dospělosti. A věnovat se budeme i mladšímu dorostu, který stejného soupeře rozdrtil taktéž rozdílem devíti branek – 10:1.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace