banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Motokros: Michal Heřmánek na domácí trati neměl soupeře

BOŽETICE – Už potřetí zavítal severočeský motokrosový Buriánka cup do jihočeských Božetic. Druhý závod šestidílného seriálu se jel na krásně připravené trati, což v Božeticích nebývalo samozřejmostí. Domácí Motoclub Milevsko měl v minulých letech velkou smůlu na nepřízeň počasí, která dokázala přichystanou trať vždy během několik desítek minut doslova zdevastovat. V sobotu 30. května však byli všichni jezdci i organizátoři naprosto spokojeni. Vynikajících výsledků dosáhli i jezdci domácího klubu. Michal Heřmánek dokonce v kategorii MX Hobby vyhrál obě rozjížďky, do kterých nastoupil.

Ohlasy ředitele seriálu Radka Šorbana, domácího organizátora Radka Bareše i úspěšného závodníka Michala Heřmánka přineseme ve středečních novinách! Nyní nabízíme fotoreportáž.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace