banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Svatojánský večer pod lampou

    pondělí 24.6 18:00 - Planá nad Lužnicí, farská zahrada

  • Sebeobrana

    pondělí 24.6 15:00 - Tábor, nemocnice

Zobrazit všechny události
 

Na podporu Daniela K. bylo prodáno 1309 vstupenek!

MILEVSKO – Hráči HC Milevsko 2010 touto cestou děkují všem, kteří přišli 30. prosince na zimní stadion v Milevsku. Příznivci zakoupením vstupenky na utkání 17. kola krajské ligy mužů mezi domácím týmem HC Milevsko 2010 a hosty z SK Telč přispěli na pomoc zraněnému kamarádovi a vojákovi z Milevska Danielu K., který utrpěl vážná zranění na misi v Afghánistánu. Vedení klubu připravilo pro zájemce o vyšší příspěvek možnost zakoupení „společné vstupenky“. Po sečtení všech prodaných vstupenek dospěl klub k počtu 1309, nákupem společné vstupenky vznikl rozdíl mezi uvedeným počtem diváků v oficiálním zápise o utkání a skutečným počtem prodaných vstupenek.


Z vybraného vstupného ve výši 52 360 korun byly odečteny náklady na utkání ve výši 10 960 korun. Čistý výtěžek z tohoto utkání, který je tedy ve výši 41 400 korun, předá kapitán týmu Michal Štych se zástupci klubu manželce zraněného. „Ještě jednou i jménem celé rodiny Daniela děkujeme všem za úžasnou podporu, kterou jste projevili," řekl za HC Milevsko 2010 předseda oddílu Jaroslav Kolář.

K počinu Milevšťáků se pak vyjádřil i sám zraněný voják, na jehož podporu se charitativní zápas uskutečnil. „Zdravím všechny, velmi si vážím projevené podpory. Děkuji klukům z HC Milevsko 2010 i celému vedení klubu, kteří přišli s nápadem a nebáli se ho realizovat. Děkuji také vám všem, kteří jste svou účastí podpořili mne i mou rodinu. Velmi si toho vážíme a moc to pro nás znamená," řekl s přáním toho nejlepšího do roku 2019 samotný Daniel.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace