Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Na šesti scénách se v Písku představí divadelníci waldorfských škol

Archivní foto , Autor: JčTeď

Archivní foto     Autor: JčTeď

PÍSEK – Mladí divadelníci z celé republiky obsadí od středy 29. května do soboty 1. června Písek. V této době se zde totiž bude konat již 14. ročník festivalu Duhové divadlo, který je přehlídkou divadelních představení waldorfských škol. Akce se bude konat na několika místech, a to v Divadle Fráni Šrámka, divadle Pod Čarou, ve Velkém sále Kulturního domu, v kavárně Vykulená Sova, Balzám Café Sladovna a městské knihovně. Vstupné je dobrovolné.

 

Program začíná ve středu v 10.15 hodin zahájením přehlídky v Divadle Fráni Šrámka, následovat bude hra Zkrocení zlé ženy. Ve čtvrtek bude začátek ve 14.30 hodin, v pátek v 8.40 hodin a v sobotu v 9.15 hodin. Celkem vystoupí 432 účinkujících na šesti kulturních scénách, odehráno bude 33 představení. Svůj um ukáže 23 souborů základních a středních waldorfských škol z celé republiky. Hosty budou Valerie Zawadská a Divadlo Bratři v tricku. Organizátoři očekávají účast blížící se dvěma a půl tisíce diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace