Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Navzdory dešti dorazily v Milevsku pozdravit Martina desítky dětí s rodiči

MILEVSKO - Podvečer v Milevsku snad nemohl být nevlídnější. Lezavo a déšť. Jak prozradila Martina Kortanová z domu kultury, organizátoři propadali pesimismu, obávali se, že na připravený lampionový průvod a příjezd martinské družiny nikdo nedorazí. Milevšťáci ale nezklamali. Kolem páté hodiny proudili k amfiteátru rodiče s dětmi a děti s lampiony. Svůj lampionový průvod si ujít nenechali.

 

Jako každoročně se vydal průvod na Hůrka a v amfiteátru jej pak pozdravil Martin - tentokrát na tmavém koni a s tříčlennou družinou. Pod deštníky malí i velcí sledovali se zájmem vystoupení kouzelníka Ondřeje Hrtoně a problém nebyl sehnat ani kouzelníkovy pomocníky. Přestože na ně mladý kouzelník měl nachystané pěkné fígle - třeba svou ochotnou asistentku Pavlu z publika připravil o spodní kalhotky. I ti nejmenší kluci v první řadě ale komentovali, že ty rozměrné tangáče určitě nemohly být její. Z programu pořadatelé nevynechali ani světelnou show Katky Stehlíkové, prostě věrní a promoklí návštěvníci vítání svatého Martina se museli řádně odměnit. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace