Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Milevské léto - Rightnow a Maddie

  Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

  Koncert.

 • Promítání filmu Obr

  Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

  Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Nejlepší česká nemocnice je v Písku. Za odměnu získala lůžko pro pacienty

PÍSEK - Nemocnice Písek, která byla za rok 2017 vyhodnocena jako nejlepší nemocnice v České republice, získala odměnou lůžko pro hospitalizované pacienty. Lůžko od firmy Linet v hodnotě vyšší než 200 tisíc korun bude využito na jednotce intenzívní péče oddělení ARO.

Lůžko značky Linet Eleganza 5 s váhami lze elektricky nastavovat do výšky a náklonu a v případě potřeby je lze i prodloužit. Pacienti u něj mají k dispozici různé ovladače k přivolání personálu i nastavení postele, dále hrazdu a infuzní stojan. Lůžko má noční poosvětlení, je opatřeno standardním vybavením pro zdravotnický personál i pacienta, obsahuje antidekubitální matraci. „Lůžko využijeme s dalšími čtyřmi pro ARO. To stávající přesuneme na hemodialyzační středisko, jak se dohodlo s vrchními sestrami,“ upřesnil ředitel nemocnice Jiří Holan. 

Písecká nemocnice se v prestižním klání o titul Nemocnice ČR 2017 umístila na prvním místě v kategorii Absolutní vítěz i v kategorii Spokojenost zaměstnanců nemocnic. Zároveň uspěla v přívětivosti personálu a byla označena jako nemocnice, kde se nejvíc usmívají lékaři i zdravotní sestry. Obstála tak i mezi velkými fakultními nemocnicemi. 

 

 

Diskuse k článku - 10 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • Tak to určitě 

  Reagovat

   

  Kde je potom vojenská nemocnice Praha? Tyto komunistický rádoby ankety to je výsměch, dva měsíce jsem tam ležel, rádci chcípnu než znova do písecké nemocnice.

  Vloženo 22.4.2018 14:21:44

 • Pepi 

  Reagovat

   

  Byla jsem v písecké nemocnici hospitalizovaná několikrát a nikdy jsem neměla důvod ke stížnostem.

  Vloženo 19.4.2018 17:04:29

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jako Písek a nejlepší? Možná tak porodnice a rehabka...jinak je to hrůza...no když hodnocení musí psát zaměstnanci, tak pak snadno vyhráli

  Vloženo 19.4.2018 16:07:18

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  No to je tedy vtip týdne. Nejlepší nemocnice? Kolik let už to o sobě píšou? A nejlepší doktor? Že by hulvát mladej Šimeček z ortopedie? Hahaha. To jsme teda dopadli, ani nechci znát nejhorší špitál, když Písek je "nejlepší".

  Vloženo 19.4.2018 13:27:58

 • Kolář 

  Reagovat

   

  Na interně je strašná situace, nepříjemný personál,i část doktorů, a na eldéence strašná primářka, takže výsměch lidem, že je písecká nemocnice nejlepší je naprostý nesmysl, ale papír snese vše. Nenechal bych se tady operovat ani za nic.

  Vloženo 19.4.2018 12:38:41

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace