banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Nejlepší pivo a nejlepší jídlo, i to je letošní Beko Fresh festival

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Nastávající ročník gurmánského Beko Fresh festivalu má příhodný podtitul Milujeme dobré jídlo! Všem návštěvníkům akce, která se kromě Plzně, Liberce a Pardubic, koná 9. a 10. června v Českých Budějovicích, nabídne kromě té nejlepší české a zahraniční gastronomie i mnoho z dalších neotřelých specialit a nápojů.

Plzeňské pivo letos slaví své 176. narozeniny od uvaření první várky plzeňského ležáku a za tu dobu si vydobylo slávu po celém světě. K pokrmům se dnes pije ve více než 50 zemích světa, kde šíří pravou českou pivní kulturu.

„Beko Fresh festival, je od svého začátku orientován na nejkvalitnější produkty a potraviny, a proto jsme rádi, že nejvyšší světová kvalita bude i letos na našem festivalu zastoupena českou značkou Pilsner Urquell! Plzeňský ležák tak bude důležitým nápojem celého festivalu," říká pořadatel festivalu Martin Nauš.

Nicméně nabídka piva bude ještě bohatší. Všem fanouškům zlatavého moku nabídne festival ochutnávku z několika kvalitních lokálních minipivovarů, takže na své si přijdou opravdu všichni. 

V průběhu Beko Fresh festivalu 2018 se budete moci setkat s mnoha uznávanými výčepními a finalisty soutěže Master Bartender, kteří vystoupí na živých show, jako například vítězka několika mezinárodních soutěží o nejlepšího výčepního Veronika Mikésková. Veřejnosti se představí i sládci plzeňského pivovaru Václav Berka, Pavel Zítek, Vojtěch Homolka. Pod vedením zkušených výčepních si všichni návštěvníci se vstupenkami z předprodeje mohou sami zdarma vyzkoušet, jak správně načepovat Pilsner Urquell!

Speciální nabídka pro čtenaáře našeho portálu 

Pro všechny milovníky dobrého jídla a pití jsme připravili zajímavou soutěž. A samozřejmě také s velmi lákavou cenou. Stačí se kouknout ZDE. Třeba bude výhra právě vaše. 

Kam pro vstupenky?

Pro všechny zájemce připravili organizátoři možnost si zakoupit vstupenky v předprodeji v sítích GoOut, Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky. Cena vstupenky v předprodeji (100 Kč za osobu) zahrnuje navíc lákavý bonus v podobě „školy čepování piva" Pilsner Urquell s pravým Masterem Bartenderem!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace