banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

O víkendu bude kraj patřit loutkářům

Ilustrační foto , Autor: Jiří Řeháček

Ilustrační foto     Autor: Jiří Řeháček

JIŽNÍ ČECHY – V sobotu a v neděli se v osmi jihočeských městech a obcích koná 3. ročník Malého festivalu Loutky 2013. Dnes v 10 hodin se za Galerií u Zlatého slunce v Týně nad Vltavou přestaví Divadlo u Staré herečky s pohádkou Tygr bábovek. V 11.30 je vystřídá Divadlo Kuba s představením Není drak jako drak. A v 15 hodin se v sále pohostinství ve Ždáru mohou děti těšit na Kvaka a Žbluňka v podání Divadla A. Novotného.

Nedělní program startuje v 10 hodin v informačním středisku Temelín pohádkou O zlé koze Divadla Matěje Kopeckého. Pro změnu v temelínském pohostinství se v 16 hodin představí soubor Lokvar se svým Českým Honzou. Hned čtyři představení začínají v neděli v 15 hodin. V pohostinství v Dřítni nabídne Dřevěné divadlo Aladinovu lampu. Do kulturního domu v Neznašově přiveze Divadlo Pavla Vangeliho pohádku Hloupější vyhraje. V protivínském kulturním domě mohou jít diváci na Královnu barev v podání Divadla z pytlíčku. A konečně v aule základní školy v Hluboké nad Vltavou mohou shlédnout Karkulku, jak ji nastudovalo Divadla ŠUS.

Jan Rypáček

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace