Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Ocenění řidiči najezdili statisíce kilometrů bez nehod

PÍSEK – Tři miliony. Přesně tolik kilometrů bez nehody už mají dohromady odjezděno zkušení řidiči společnosti ČSAD autobusy České Budějovice v Písku Jiří Friedel, Tomáš Kubín a Zdeněk Hrubec. Písek je nejsilnější provoz této přepravní firmy, hlavně díky linkám městské hromadné dopravy. V píseckém ČSAD jezdí kolem 50 řidičů. Tři zmínění řidiči byli slavnostně oceněni na autobusovém nádraží v úterý 29. listopadu za účasti generálního ředitele ČSAD Vladimíra Homoly, nového náměstka hejtmana pro dopravu Jana Kubíka, vedoucího odboru dopravy městského úřadu v Písku Michala Kovaříka a šéfa písecké dopravní policie Michala Chmely.

Řidič Zdeněk Hrubec momentálně jezdí linku z Písku do Českých Budějovic. Odježděno má půl milionu kilometrů za necelých osm let. Tomáš Kubín najezdil milion bezpečných kilometrů bez nehody za necelých 20 let. Vídat ho můžete vidět na trase do Strakonic. Jeden a půl milionu kilometrů bez nehody - tímto titulem se může pochlubit řidič Jiří Friedel, který jezdí autobusem trasu z Milevska na Temelín. Za volantem autobusu sedí 34 let. Více přinesou zítřejší Jihočeské týdeníky. 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Vláďa 

  Reagovat

   

  Blahopřeji, v dnešním přetíženém provozu na silnicích, práce s lidmi a odpovědnost za cestující, to je obdivuhodný výkon.

  Vloženo 1.12.2016 11:54:40

 • Jirka 

  Reagovat

   

  Blahopřeji Jirkovi F. k najetí 1500000 Km bez nehodyautobusem. To nepočítám mnoho km najetých osobním autem Je to úcty hodný výkon. Tak se opět uvidíme, až tam bude 2 a 6 nul.

  Vloženo 30.11.2016 13:39:51

 • písečák 

  Reagovat

   

  To jsou mazáci, smekám.

  Vloženo 30.11.2016 08:48:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace