Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Oddílový závod Panterů zpestřila stužkovaná

MILEVSKO – Dnes odpoledne proběhl v milevském Domě dětí a mládeže oddílový závod místního klubu AKJ Panthers DDM Milevsko a Písek v allkampf–jitsu. Na nedávném republikovém šampionátu v Milevsku se právě tento klub umístil v celkovém hodnocení škol na druhé příčce v republice, takže i když šlo pouze o soupeření v rámci jednoho oddílu, představili se na tatami i čerství mistři republiky.

Po absolvování tradičních disciplín organizátoři Panthers cupu 2015 připravili ještě vložený turnaj ve stužkované (ribbons getting). Ta byla pro většinu soutěžících novinkou, a tak mnohdy docházelo k zajímavým soubojům. Proti sobě se vždy postavili dva zápasníci, kteří měli za páskem zastrčeno pět stužek, které se snažili svému soupeři sundat v časovém limitu jedné minuty. Až k celkovému vítězství se soutěžící prokousávali vyřazovacím způsobem. Právě z ukázky této netradiční doplňkové disciplíny je přiložené video. Výsledky přineseme ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace