Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

One man show Luboše Holuba: Nové kopačky pálí samy!

KOVÁŘOV – Kovářovská pohádka pokračuje! Loňský nováček nejnižší krajské soutěže v sobotním utkání 6. kola roznesl letošního nováčka z nedaleké Královy Lhoty jasně 4:0 a uhájil stoprocentní bodovou bilanci. První půle ještě nabídla celkem vyrovnanou partii, hosté sympaticky bojovali a inkasovali jediný gól, ale brzká trefa po přestávce na 2:0 domácí fotbalisty Kovářova definitivně uklidnila a pak už o vítězi nebylo pochyb. Všechny čtyři branky při výhře 4:0 si připsal kovářovský kanonýr Luboš Holub mladší, který si minulý týden koupil nové kopačky a od té doby je k nezastavení – první zápas v Chyškách dal dva góly, druhý proti Králově Lhotě dokonce čtyři. Nutno podotknout, že sám Holub po utkání potvrdil, že jeho střelu před třetí brankou ještě před gólmanem tečoval Hubička, takže měl mít uznány pravděpodobně „pouze“ tři zásahy, ale to na jeho dalším obdivuhodném výkonu nic nemění.

Kovářov tak pokračuje ve spanilé jízdě, a protože druhé Větrovy i třetí Mirovice jen remizovaly, mají svěřenci trenéra Jiřího Jaroše na čele tabulky už čtyřbodový náskok na své pronásledovatele!

TJ ZD Kovářov – TJ Králova Lhota 4:0 (1:0). Branky: 12., 52., 72. a 76. Holub mladší. Rozhodčí: Trkovský – Makovička, Šika. ŽK: 4–3 (Holub ml., V. Růzha, M. Jaroš, Hubička – Maštalíř, Tvrzský, Jan Mašek). Přihlíželo 100 diváků.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde zápas zhodnotí trenér vítězů Jiří Jaroš a samozřejmě také autor čtyř (tří) branek Luboš Holub mladší. Zajímá vás, v čem vidí recept na vynikající vstup Kovářova do sezony? Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace