banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Zavřete oči, swing přichází

  pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Písňová retro vzpomínka.

 • Mallory

  pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

  Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Páteční srážka pěti obrněnců a osobního auta se stále vyšetřuje. Policie hledá svědka z modrého Peugeotu

TÁBOR - Páteční nehoda pěti obrněnců a jednoho osobního auta v Táboře se stále vyšetřuje. Po vyhodnocení všech okolností bylo vyšetřování předáno Vojenské policii. Policii se stále nepřihlásil řidič modrého Peugeotu 307, který byl svědkem celého incidentu. Táborská dopravní policie proto opakuje svou výzvu, aby se řidič vozu přihlásil a podal k případu vysvětlení. Učinit to může na jejich služebně na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře nebo na telefonní lince 974 238 250, případně na lince 158. Ke srážce pěti pandurů a osobního auta došlo v pátek 4. listopadu v ranních hodinách. V té době se pět vojenských obrněnců 42. mechanizovaného praporu Svatováclavského z Tábora vracelo ze cvičení v Boleticích. Při nehodě bylo zraněno jedenáct vojáků a lehká zranění utrpěla žena s dítětem, kteří cestovali v autě. Jak přesně k nehodě došlo, je stále předmětem vyšetřování.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Normální člověk k tomu nedá svědectví. Proč? Páni z armády nedodržují bezpečnou vzdálenost...

  Vloženo 8.11.2016 23:41:24

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace