středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

• Pletky s Vlastou

středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Písečtí mladíci vysoko vedli, hosté však zbraně nesložili

PÍSEK - V hokejové lize mladších žáků se u Otavy hrálo okresní derby. Lépe do něj vstoupili domácí mladíci, kteří vedli v 7. minutě 2:0. Pak přidaly oba týmu po gólu a na první přestávku šli s dvougólovým náskokem domácí. Ve druhé třetině skórovali Písečtí počtvrté, a tím se hodně přiblížili vítězství. Když ve třetím dějství vytáhli skóre až na 7:1, bylo o vítězi rozhodnuto. Hosté, podporováni dvojicí trenérů Michalem Štychem a Milanem Kořánkem, kteří jsou stále aktivní hokejisté, zbraně nesložili, sympaticky bojovali až do závěrečného hvizdu a dvěma góly vysokou porážku alespoň zmírnili na čtyřgólový rozdíl.

Liga mladších žáků D

IHC Písek - HC ZVVZ Milevsko 2010 7:3 (3:1, 1:0, 3:2)

Branky a asistence: Kašpar 2 (Kozlík, Kápl), Humeník 2 (Kašík), Kozlík (Špeta, Kajtman), Špeta (Kajtman, Novák), Kápl (Humeník) - Čunát, Bauška (Kořánek), Kodad

Mnohem více o píseckém hokeji najdete ve středečních Píseckých postřezích.