banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Pohár nadějí v Kovářově ovládli mladí fotbalisté z Písku

KOVÁŘOV – V sobotu 22. června se sešlo na kovářovském fotbalovém hřišti talentované mládí k tradičnímu turnaji mladších žáků U12 – Pohár nadějí 2019. Osm celků, které už se do Kovářova opakovaně vrací, bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech, z nichž vždy dvě nejlepší družstva postupovala do semifinále a zbylé týmy si to rozdaly o konečné umístění. Hrálo se na šířku hřiště dvakrát 12 minut a na každé polovině probíhala zvlášť jedna skupina, o dvě hřiště se pravidelně střídala trojice rozhodčích Michal Ťupa, Jan Rinth a Marek Mráz. Skupinu A vyhrál nováček krajského přeboru z Volyně, druhou postupovou pozici do play off ukořistilo Táborsko, třetí byl domácí Kovářov a poslední bez bodu Nový Knín. Ve druhé skupině se za suverénním Pískem seřadili mladíci ze Sedlčan, Meteoru Tábor a Vacova.

Turnaj, který proběhl pod záštitou náměstka hejtmanky Jihočeského kraje a starosty Kovářova Pavla Hrocha, nakonec opanovali právě fotbalisté z Písku, kteří po suverénní jízdě základní skupinou B roznesli také Táborsko 7:0 v semifinále a poté udolali v boji o zlato Sedlčany 2:1 na penalty. Stupně vítězů uzavřela bronzová Volyně po výhře 3:0 nad Táborskem v utkání o třetí příčku.

Konečné pořadí: 1. FC Písek, 2. TJ Tatran Sedlčany, 3. SK Slavoj Volyně, 4. FC MAS Táborsko, 5. TJ ZD Kovářov, 6. FK Meteor Tábor, 7. SK Vacov, 8. SK Nový Knín.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace