Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zpívání koled

    neděle 15.12 18:00 - Zvíkovské Podhradí, Kaplička

  • Vánoční koncert v kostele

    neděle 15.12 14:00 - Písek, Kostel Narození Panny Marie

Zobrazit všechny události
 

Pozor v lesích na Českobudějovicku. Neznámý grázl líčí železné pasti. Pátrá po něm policie

ČESKOBUDĚJOVICKO - Kriminalisté, zabývající se hospodářskou trestnou činností, žádají širokou veřejnost o součinnost při šetření podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat, ze kterého je podezřelý zatím neznámý pachatel.

Dosud neznámý grázl měl v lese České Švýcarsko v ulici K Vysílači v obci Srubec nastražit čelisťové ocelové pasti. Do jedné z nich se na počátku června chytila evropská krátkosrstá kočka, která musela být ošetřena veterinářem a utrpěla devastující poranění končetiny.

V této lokalitě se v uplynulém období měly objevovat i otrávené návnady. Policie proto upozorňuje veřejnost na toto nebezpečí. Obdobný případ se odehrál také na začátku května, kdy se do ocelové čelisťové pasti chytila kočka v ulici Drátenická, která na následky devastujících zranění uhynula.

Zároveň policisté žádají případné svědky, kteří by měli informace vedoucí k objasnění případu, aby kontaktovali policisty na lince 158 či přímo vyšetřovatele případu na tel: 974 226 352.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace