Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Právě probíhá soutěž o relaxační pobyty ve Vráži

VRÁŽ U PÍSKU – V lesích, nedaleko královského města Písku leží novogotický zámeček z roku 1875. Původně patřil Lobkowiczům. Teď je po přestavbě určený pro plně hrazené lázeňské pobyty i relaxaci pro samoplátce. V tomto rodinném a příjemném prostředí vám nabízí vysoce kvalifikovaný personál širokou škálu léčebných procedur.

Velmi oblíbené jsou relaxační pobyty pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od shonu nebo si užít víkend se svým partnerem nebo známými. Lázně Vráž nabízí jak víkendové pobyty, tak i týdenní, které jsou doplněné příjemnými procedurami. Pokud vás trápí neustálý stres a bolí vás záda, přijeďte do lázeňského hotelu Vráž a dopřejte si relaxaci, odpočinek a dokonalé uvolnění.

U nás o relaxační pobyty soutěžíme. Více informací a podmínky soutěže se dozvíte ve všech tištěných novinách.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace