středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

• Drahá legrace

středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Divadelní představení.

Překvapení v KP, Božetice porazily Strakonice

MILEVSKO – Božetické plameny si v utkání 3. kola hokejové krajské ligy vypracovaly náskok 4:0, přesto se ještě o vítězství strachovaly. Pojistku přidal až v předposlední minutě do prázdné strakonické branky Aleš Nevolný.

TJ Božetice – HC Strakonice 5:3 (1:0, 3:1, 1:2). Góly: 8. Pouch, 21. Tomeček, 28. Brábník (Pauli), 35. Straka (Pauli), 59. A. Nevolný – 38. M. Černý (Růžička), 47. M. Černý (Růžička), 47. Růžička (Bouška). Rozhodčí: Urban – Novák, Pech. Vyloučení: 5:6, navíc Havran (Božetice) 5 minut + do konce. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 140.

TJ Božetice: Šindelář, Žilinčík – Bartůněk, Kojetín, Straka, Štědronský, Havran, Tomeček – Kálal, Lukáš Nevolný, Brábník, Pešta, Stejskal, Jiroušek, Pouch, Pauli, Aleš Nevolný, Radosta. Trenér Jiří Rybák.
HC Strakonice: Špiler, Myslivec – Hrubý, Ondrejec, Hřebíček, M. Všetečka, P. Kovář, Mich. Procházka, Škoda – Kepl, Milan Černý, Růžička, Čadek, Bouška, Kadlec, Bláha, Major, Binder, Kopecký. Trenér Pavel Hejl.

Hodnocení utkání očima trenérů Jiřího Rybáka (Božetice) a Pavla Hejla (Strakonice) čtěte už zítra v Milevských novinách a Týdeníku Strakonicko.