banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Přeštěnický festival dostal k narozeninám festivalovou hymnu

PŘEŠTĚNICE – Patnácté výročí oslaví letos Open Air Musicfest Přeštěnice. Festival začne v pátek 26. a potrvá do soboty 27. června. Na letošní rok si pořadatelé připravili nepřeberné množství skvělých kapel.

Z programu jmenujeme například skupiny Jelen, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, E!E. Dále se chystejte na Anetu Langerovou, Tata Bojs, Vypsanou Fixu, Horkýže Slíže a spoustu dalších interpretů.

K patnáctým narozeninám dostal festival také krásný dárek v podobě festivalové hymny Slunce nad Přeštěnicí. Autory pohodové skladby jsou pánové Aleš Uhlíř a Billie Joke ze skupiny Covers For Lovers, kteří ji nahráli a nazpívali společně s dalšími zajímavými hosty jako je zpěvák Pišto ze skupiny Zákazaný ovoce, Sváťa Šváb z Totálního nasazení nebo výborná zpěvačka Sabina Křováková, kterou mnozí znají jako vítězku talentové soutěže Superstar.

Písnička Slunce nad Přeštěnicí se objeví na festivalovém kompilačním CD a vzniká k ní také oficiální klip, jehož premiéra by se měla uskutečnit začátkem června.

Na festival máme pro 20 z vás po jednom volňásku na všechny dny akce. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, kterou najdete v sekci „soutěže“nebo v tištěných novinách.

Soutěžte s námi a vydejte se na skvělý festival zadarmo!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace