banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Přijeďte si odpočinout do Lázní Vráž. Hrajeme o relaxační pobyty

AKTUALIZOVÁNO - 20.5.2015 17:46

VRÁŽ U PÍSKU – Uprostřed lesů leží nedaleko Písku zámeček z roku 1875. Původně patřil Lobkowiczům, nyní je po přestavbě určený pro plně hrazené lázeňské pobyty i relaxaci pro samoplátce. V tomto rodinném a příjemném prostředí personál nabízí širokou škálu léčebných procedur. Jedná se o hydroterapii, termoterapii, mechanoterapii, elektroléčbu, masáže, rehabilitace prováděné specializovanými fyzioterapeutkami a mnoho dalších služeb.

Velmi oblíbené jsou relaxační pobyty pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od pracovního shonu nebo si zkrátka jen užít víkend se svým partnerem nebo známými. Kromě víkendových pobytů nabízí Lázně Hotel Vráž také týdenní pobyty, které jsou doplněné příjemnými procedurami. Pokud vás trápí neustálý stres a bolí vás záda, přijeďte do lázeňského hotelu Vráž a dopřejte si relaxaci, odpočinek a dokonalé uvolnění.

U nás o relaxační pobyty soutěžíme. Více informací a podmínky soutěže se dozvíte už dnes ve všech tištěných novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace