Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jubilejní Lubomír Brabec

  Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

  Romantické skladby pro kytaru.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Recidivista ukradl pečivo a hned ho posnídal. Skončil v poutech

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSECKO – Policie řešila ve středu 16. ledna v Ostrovci na Písecku poměrně kuriózní případ a dnes o něm informovala. Jde v něm o recidivistu, který se nasnídal z cizího, a pak se mu nechtělo na služebnu policie. Kvůli pečivu za zhruba 250 korun tak skončil v poutech a s obviněním z krádeže.

 

Mladý muž ukradl v Ostrovci ve středu ráno pečivo z boxu před místní prodejnou. A hned ho posnídal, čímž způsobil škodu necelých 250 korun. „Policisté přijali telefonické oznámení o krádeži a začali šetřit okolnosti případu. Velmi rychle se jim podařilo zjistit, kdo je z krádeže podezřelý. Zajistili místního mladého muže, který již měl v minulosti se zákonem problémy a byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen," řekla písecká policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová. Muž se předvedení na služebnu bránil a to tak, že proti němu policisté použili donucovací prostředky a nakonec ho museli i spoutat.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Evžen 

  Reagovat

   

  Asi měl chudák počkat až na konec toho debilního procesu, kdy supermarket odevzdá přebytky a nějaká nablblbá neziskovka je přerozdělí potřebným. To by ale možná zatím chlap pošel hlady.

  Vloženo 19.1.2019 09:18:19

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace