banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Rekonstrukce koridoru způsobí výluky na necelý týden

JIŽNÍ ČECHY - Pokud budete chtít ode dneška do úterý 29. 4. chtít cestovat vlakem na trase Tábor – České Budějovice, budete se muset spokojit s náhradní autobusovou dopravou. Je to způsobeno rozsáhlou rekonstrukcí železniční křižovatky ve Veselí nad Lužnicí.

Za většinu vlaků budou k dispozici dva náhradní spoje, přičemž jeden z nich bude jezdit bez zastavení v Soběslavi a Veselí nad Lužnicí. Druhý autobus přes tyto stanice pojede a dorazí tak do Českých Budějovic zhruba o 20 minut později, naopak zpět vyrazí o 17 minut dříve.

Ušetřeni nebudou ani cestující na trase Brno – České Budějovice – Plzeň. Konkrétně jde o úsek Doňov – České Budějovice ve dnech 28. a 29. 4., kde většinu vlaků opět zastoupí dva autobusy. První nebude, na rozdíl od druhého, zastavovat ve Veselí nad Lužnící a do stanice v Českých Budějovicích přijede o deset minut později.

Celý výlukový jízdní řád si můžete prohlédnout na www.4koridor.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace