Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Řídil opilý a bez řidičáku

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

MILEVSKO – Devětadvacetiletý muž z Písecka se před jízdou vydatně posilnil. Nevadilo mu, že má v sobě dvě promile alkoholu, nasedl do své škodovky a vyrazil na spanilou jízdu z Bernartic směrem na Tábor, a pak do Zběšiček, kde po opakovaných výzvách policistů zastavil.

Policisté z Milevska zkontrolovali ve čtvrtek v brzkých ranních hodinách devětadvacetiletého řidiče škodovky a zjistili, že auto řídil opilý. Navíc šlo o řidiče, kterému už byl rozsudkem Okresního soudu v Písku vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Muži zákona řidiče vyzvali k dechové zkoušce. „Nadýchal více než dvě promile. Policisté případ prověřují ve zkráceném přípravném řízení. Řidič tak do dvou týdnů stane opět před soudem,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace