• O Maroku

Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

Cestopis.

Sepekov rychle vedl, nakonec ale na rozjeté Hradiště nestačil

SEPEKOV – Po derby na hřišti Kovářova, kde minulý víkend prohráli 2:4 a navíc po utkání cítili křivdu, si chtěli fotbalisté Sepekova zlepšit náladu v sobotu 14. dubna doma proti Hradišti. Rozjetého soupeře zaskočili aktivitou hned v úvodu a od druhé minuty vedli po brance střelecky disponovaného kapitána Martina Tupého – 1:0. S přibývajícím časem ale výkon domácích upadal, Hradiště převzalo otěže a ještě do přestávky díky brankám Tomáše Rybára a Marka Valacha otočilo skóre – 1:2. Po změně stran už hosté zkušeně drželi míč na svých kopačkách, kvalitně kombinovali a svou třetí jarní výhru pojistili dalšími dvěma góly. Hattrick zkompletoval hrdina zápasu Rybár – 1:4. Hned o minutu později jej trenér Klusoň raději vystřídal, nejspíš aby si nevystřílel všechen střelecký prach pro zbytek sezony.

Sepekov tak prohrál podruhé v řadě, naopak fotbalisté Hradiště pokračují ve vynikající sérii a od změny trenéra ještě neprohráli. S Vlastimilem Klusoněm v zádech si v posledních deseti zápasech připsali sedm výher a tři remízy.

TJ Sokol Sepekov – TJ Hradiště 1:4 (1:2). Branky: 2. Tupý – 11., 62. a 82. Rybár, 24. M. Valach. Rozhodčí: Dimitrov – Slepička, Talíř. ŽK: 1–1 (Kašpar – König). Přihlíželo 100 diváků.

Sepekov: Mašek – V. Doubek, Baloun, L. Hadáček, L. Koutník – Bolek, M. Kosobud (86. Brůžek), Kašpar, L. Hlavín (55. M. Kotrba) – Tupý, Palus.
Hradiště: Kaška – Matějka (87. V. Zeman), Blažek, P. Valach, M. Valach (80. Šafárik), Hanus, Rybár (83. Grossmann, 89. Výrostek), Čejka, Mála (74. M. Pinta), Čítek, König.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde utkání zhodnotí oba trenéři. Sepekovský Ondřej Jordán prozradí, proč nebyl s výkonem svých svěřenců spokojen. Hostující Vlastimil Klusoň zase pohovoří třeba o tom, jak jej naplňuje trénování fotbalistů Hradiště v I. B třídě, když se věnuje i ligové mládeži v Písku.