• Vokální soubor X-TET

sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

• Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Sepekov v úvodu přežil klinickou smrt. Nakonec veze z Chyšek bod

CHYŠKY – Fotbaloví příznivci v Chyškách po zimní přestávce před prvním jarním duelem nemohli dospat. Derby domácích fotbalistů se Sepekovem, který také přijeli podpořit jejich fanoušci, sledovalo 150 diváků. V úvodu byly aktivnější Chyšky, které si vytvořily plno šancí, ale jediný gól vsítil hned ve druhé minutě Václav Kosík – 1:0. Postupem času se hra srovnala a Sepekov potrestal malou produktivitu domácích dvěma góly do přestávky, prosadili se Martin Tupý a Jan Staněk. Po změně stran už tolik šancí k vidění nebylo a utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou, se kterou byly na úvod jara spokojeny oba celky. O vyrovnání se postaral svým druhým nedělním zásahem opět domácí kanonýr Václav Kosík.

Chyšky – Sepekov 2:2 (1:2). Branky: 2. a 69. V. Kosík – 34. Tupý, 40. Staněk. Rozhodčí: Havlík – Devera, Šika. DFA: František Bumba. ŽK: 4–5 (M. Kosík, Kukač, J. Málek, V. Kosík – Staněk, J. Bolek, Kašpar, M. Koutník, Smrčina). Přihlíželo 150 diváků.

Více o dramatickém utkání přineseme ve středečních novinách. Z laviček zápas zhodnotili asistent chyšeckého trenéra Michal Vačlena a hlavní trenér Sepekova Martin Petr, který přiznal, že jeho tým v úvodu přečkal klinickou smrt. Na sportovních stránkách středečních novin ale naleznete také rozhovor se střelcem obou branek domácích Václavem Kosíkem. Dlouholetý divizní útočník Milevska promluvil o samotném utkání, o svých trefách do černého i o podpoře fanoušků.