Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Šlágr skončil šestigólovou plichtou. Jindřichohradečtí opouštěli bojiště rozhořčeni z výkonu rozhodčích

MILEVSKO – Divácky atraktivní šlágr 21. kola nejvyšší krajské soutěže, kterému přihlížely dvě stovky fanoušků, se hrál v neděli na půdě rozjetého Milevska. Domácí dosud na jaře neztratili ani bod a neinkasovali jediný gól, vynikající sérii, o které se jim před začátkem odvetné části ani nesnilo, vzduchotechnikům překazil až o postup bojující Jindřichův Hradec. Nakonec zápas skončil spravedlivou remízou 3:3. Domácí prohospodařili náskok 2:0 z první půlhodiny a Hradec otočil výsledek na 2:3. Alespoň plichtu pro Milevsko zařídil parádní ranou z přímého kopu v 86. minutě střídající Koutník – 3:3.

Jindřichohradečtí ale opouštěli hřiště po závěrečném hvizdu rozhořčeni z výkonu rozhodčího Macha, který odpískal v jejich neprospěch takřka každý sebemenší kontakt. Ukřivděně upozorňovali také na nevídaný poměr udělených žlutých karet – Milevsko nula, Hradec sedm... „Když hrajeme venku my, každý sebemenší kontakt se píská zase proti nám. Také se nám to nelíbí, dneska se to nelíbilo Hradci, ale myslím, že rozhodčí zápas zvládli celkem normálně," podotkl domácí trenér Miroslav Strnad.

FC ZVVZ Milevsko – FK Jindřichův Hradec 1910 3:3 (2:2). Branky: 13. P. Novotný, 29. Komárek (pen.), 86. Koutník – 41. Princ, 45. Blažek, 82. Toman. Rozhodčí: Mach – Koranda, Tupý. DFA: Josef Vrzal. ŽK: 0–7 (Hulík, Králíček, Völfel, Votava, Beránek, Koutný, Princ). Přihlíželo 200 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace