Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Souboj dvou stoprocentních týmů ovládl milevský Došwich

MILEVSKO – O další parádní představení se postarali dorostenci florbalového klubu FBC Došwich Milevsko v sobotu 26. listopadu, kdy si na domácí palubovce připsali sedmou i osmou výhru probíhající sezony a stále neztratili ani bod. Po výhrách nad Dačicemi (5:3), které byly až do sobotní vzájemné bitvy o první místo rovněž stoprocentní, a nad Pískem (10:5) už si navíc Došwiháci vytvořili šestibodový náskok na čele druholigového pelotonu, protože opaření florbalisté Dačic následně nečekaně podlehli i Českému Krumlovu. Hráči z města vzduchotechniky tak mohou směle pomýšlet na celkové vítězství a následné kvalifikační boje o postup do vyšší soutěže, byť si uvědomují, že je to ještě hodně předčasné. Soutěž je teprve ve své polovině.

Ve středečních Milevských novinách přineseme i rozhovor s trenérem úspěšného týmu Lukášem Dolejšem, který prozradí, pokolikáté už jeho tým nasázel soupeři deset a více branek. Dále zhodnotí obě sobotní utkání a prozradí, co by následovalo, pokud by jeho tým druhou dorosteneckou ligu vyhrál. A na závěr se vyjádří i k tomu, jestli v kabině všechno funguje tak, jak má.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace