Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

    Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

  • Lidské tělo: pohybový aparát

    Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

    Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

Soutěž mladých zpěváků Oběžná dráha v Milevsku vyhrál Petr Fořt z Hlinska

MILEVSKO - Páteční večer v milevském domě kultury patřil soutěži mladých zpěváků Oběžná dráha. Osmý ročník uspořádal milevský učitel hudby a také muzikant, mimo jiné bývalý bubeník kapely Žentour Janka Ledeckého, Jaromír Kašpar. Díky svým kontaktům každý rok zve porotu se zajímavými lidmi ze show byznysu. Letos to byli muzikálový zpěvák a držitel dvou cen Thálie Jan Kříž, finalista soutěže Tvoje tvář má známý hlas Jan Kopečný, moderátorka a zpěvačka Jitka Boho a Alena Kašparová ze zpravodajství TV Nova. Publikum se pokaždé dočká i vystoupení hvězd.

Letošního castingu se v březnu zúčastnilo 39 mladých zpěváků z celé republiky a na finálový večer bylo vybráno patnáct z nich. Přímo na páteční soutěži pak celá patnáctka odzpívala první písničku a porota pak vybrala do druhé části večera sedm zpěváků - byli to Kateřina Kotroušová z Plzně, Karolína Erbesová z Kamence u Poličky, Jana Nováková z Lužného u Pernštejna, David Pejčoch z Týnce nad Sázavou, Sabina Uxová z Kolína, Barbora Žárská ze Semonic u Jaroměře a Petr Fořt z Hlinska.

Letošním vítězem, který si odnesl poukaz v hodnotě 5000 Kč na zboží z Kytary.cz, nahrávání ve studiu, voucher do Talentidy a dva lístky na muzikál do Divadla Na Fidlovačce, se stal Petr Fořt. Hodnotné ceny čekaly i na další v pořadí.

Druhé místo obsadila Jana Nováková, letošní účastnice soutěže Voice Česko Slovensko. Třetí byla Sabina Uxová a cenu za nejlepší outfit si odnesla Barbora Žárská.

Nakoukněte s námi do sálu při soutěžním večeru.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace