Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

SOUTĚŽ! Velký dětský den s Kašpárkem v rohlíku v Táboře

TÁBOR - Příští čtvrtek 17. listopadu je v kalendáři volný den. Rodiny s dětmi si ho mohou užít společně - třeba v táborském Hotelu Palcát, kde se uskuteční Velký dětský den s Kašpárkem v rohlíku. Můžete si právě teď zasoutěžit o rodinnou vstupenku.

 

V 15 hodin začnou dílny, které návštěvníky vybaví na následující koncert a z dětí udělají malého bejbypankáče. Můžou si vyrobit svoji kytaru, nechat si učesat legrační účes neboli číro. Dále je čeká Hovínková dílna, což skýtá spoustu originální kreativity - samozřejmě z nezávadných materiálů. Mohou se také nechat potetovat a nakonec si vyrobit samy skvělou svačinu, aby během koncertu netrpěly hlady. A od 17 hodin je čeká vrchol odpoledne - koncert Kašpárka v rohlíku. Kapela pro rodiče s dětmi, kteří si chtějí společně zablbnout a vyhledávají kvalitní hudbu pro sebe i své děti. Skakání do molitanů je nemine.

Předprodej probíhá v Hotelu Palcát a v Infocentru na Žižkově náměstí. Vstupné stojí v předprodeji 180 korun pro děti a pro dospělé 210 korun, na místě pak pro děti 220 a pro dospělé 250 korun. Rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě a více dětí je za 690 korun. Rezervace je možná na telefonu 777 233 957.

Soutěž! 

Čtenáři Jihočeských týdeníků a portálu Jižní Čechy Teď mohou rodinnou vstupenku vyhrát! Vyberte si správnou odpověď na otázku a pošlete ji do půlnoci v neděli 13. listopadu na e-mail marketing@jihocesketydeniky.cz, v tu chvíli jste v pondělním slosování a máte šanci.

Otázka zní: Do kterého města sahají kořeny Kašpárka v rohlíku?

a) do Brna

b) do Českých Budějovic

c) do Liberce

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • potencionální vítěž 

  Reagovat

   

  Kdy budou prosím výsledky soutěže ?

  Vloženo 14.11.2016 16:03:50

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace