Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Soutěžte o vstupenky na Open Air Musicfest Přeštěnice. Festival začíná 26. června

AKTUALIZOVÁNO - 24.5.2015 19:54

PŘEŠTĚNICE – Již 15. ročník populárního festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice odstartuje v pátek 26. a potrvá do soboty 27. června. Na letošní rok si pořadatelé připravili nepřeberné množství skvělých kapel různých žánrů.

 

Úřadující vítězové ceny Anděl v kategorii Skupina roku, kapela Chinaski, vystoupí už v pátek 26. června. Dále ten samý den pobaví návštěvníky třeba Wohnouti, Jelen, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, E!E a v sobotu 27. června se mohou těšit fanoušci na Anetu Langerovou, Tata Bojs, Vypsanou Fixu, Horkýže Slíže a spoustu dalších. Součástí festivalu je samozřejmě i doprovodný program, včetně oblíbené soutěžní exhibice bikerů. Na letošní ročník se chystá úplná novinka. Připraven je festivalový karneval.

Na tento prvotřídní festival máme pro 20 z vás po jednom volňásku na všechny dny festivalu. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, kterou najdete v sekci „soutěže“.

Soutěžte s námi a vydejte se na skvělý festival zadarmo!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace