banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Soutěžte s námi o relaxační pobyty v Lázních Vráž

VRÁŽ U PÍSKU – Zkuste si dopřát opravdovou relaxaci v rodinném prostředí lázní ve Vráži u Písku. Nejen víkendové, ale i týdenní pobyty v klidném prostředí jsou určené pro všechny generace. Pokud si chcete odpočinout od ruchu města a pracovního shonu, přijeďte do Vráže.

 Z naší nepřeberné nabídky uvádíme třeba Relaxační týden v lázních pro pány. Užijte si uvolnění a odpočinek. V koupeli s pivním extraktem načerpáte spoustu energie. Nechte se unést vířivými koupelemi, rašelinovými obklady nebo relaxujte a odbourejte únavu přísadovou pivní koupelí. Po povzbuzení organismu můžete vyrazit i na jednu z mnoha cyklostezek nebo se zúčastnit kurzu severské chůze. Ubytování na osm dnů a sedm nocí s polopenzí a spoustou dalších služeb vás vyjde na 7990 Kč. Zavítejte se svou ženou nebo přítelkyní a nechte ji si užít jeden z mnoha pobytů pro dámy. O takém třeba zase příště.

Jelikož probíhá ve všech tištěných novinách druhé kolo soutěže o relaxační balíčky, připomeňme si soutěžní otázku, která vám může přinést skvělou cenu v podobě jednoho z mnoha lázeňských pobytů.

Ve druhém kole se ptáme: Jak se nazývá dnešní představený týdenní pobyt? Za A) Relaxační týden v lázních pro pány nebo za B) Relaxační víkend v lázních pro pány. Nápovědu hledejte ve výše uvedeném textu nebo na webu www.lazne-vraz.cz

Odpovědi zasílejte prostřednictvím SMS ve tvaru JCT mezera VRAZ mezera PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI a odešlete na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžíme do půlnoci v pondělí 1. června. Upozornění: Pokud se vylosovanému výherci po ukončení hry třikrát po sobě nedovoláme, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 Kč, včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s., www.erika-as.cz,www.platmobilem.cz

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace