Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Soutěžte s námi o relaxační pobyty v Lázních Vráž

VRÁŽ U PÍSKU – Zkuste si dopřát opravdovou relaxaci v rodinném prostředí lázní ve Vráži u Písku. Nejen víkendové, ale i týdenní pobyty v klidném prostředí jsou určené pro všechny generace. Pokud si chcete odpočinout od ruchu města a pracovního shonu, přijeďte do Vráže.

 Z naší nepřeberné nabídky uvádíme třeba Relaxační týden v lázních pro pány. Užijte si uvolnění a odpočinek. V koupeli s pivním extraktem načerpáte spoustu energie. Nechte se unést vířivými koupelemi, rašelinovými obklady nebo relaxujte a odbourejte únavu přísadovou pivní koupelí. Po povzbuzení organismu můžete vyrazit i na jednu z mnoha cyklostezek nebo se zúčastnit kurzu severské chůze. Ubytování na osm dnů a sedm nocí s polopenzí a spoustou dalších služeb vás vyjde na 7990 Kč. Zavítejte se svou ženou nebo přítelkyní a nechte ji si užít jeden z mnoha pobytů pro dámy. O takém třeba zase příště.

Jelikož probíhá ve všech tištěných novinách druhé kolo soutěže o relaxační balíčky, připomeňme si soutěžní otázku, která vám může přinést skvělou cenu v podobě jednoho z mnoha lázeňských pobytů.

Ve druhém kole se ptáme: Jak se nazývá dnešní představený týdenní pobyt? Za A) Relaxační týden v lázních pro pány nebo za B) Relaxační víkend v lázních pro pány. Nápovědu hledejte ve výše uvedeném textu nebo na webu www.lazne-vraz.cz

Odpovědi zasílejte prostřednictvím SMS ve tvaru JCT mezera VRAZ mezera PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI a odešlete na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžíme do půlnoci v pondělí 1. června. Upozornění: Pokud se vylosovanému výherci po ukončení hry třikrát po sobě nedovoláme, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 Kč, včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s., www.erika-as.cz,www.platmobilem.cz

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace