banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Starší dorost Milevska je bod od titulu. Pomohlo vítězství s Prachaticemi

MILEVSKO – Vypjaté duely přinesla na milevský fotbalový trávník sobota 18. května. Starší dorostenci totiž přivítali tradičního soupeře z Prachatic. Hosté z chvostu tabulky sice starším dorostencům debakl nedovolili, ale z množství šancí nakonec přece jen vyplynuly důležité tři body. Svěřenci kouče Radka Fialy na skalp konkurenta z táborského Meteoru navázali dobrým výkonem především v první půli a zvítězili 3:1, čímž se dostali do velice výhodné situace. Získají-li vzduchotechnici v příštím kole alespoň bod, oslaví s předstihem triumf v krajském přeboru staršího dorostu. Mladší dorostenci pod vedením dua Kotrba – Peták zásluhou skvělé první půle zvítězili 7:4 a i nadále tak okupují bronzovou příčku.

Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Tatran Prachatice 3:1 (2:0). Branky: 26. Kahoun, 39. Sedláček, 66. Bártík – 54. Řehoř (pen.).

Mladší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Tatran Prachatice 7:4 (5:0). Branky: 6. Souček, 14. Dvořák, 26. Imbr, 27. Martin Mladý, 31. Martin Mladý, 46. Michal Mladý, 49. Pich – 64. Růžička, 75. Wagner, 76. Wagner, 80. Wagner.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde nebudou chybět ohlasy trenérů obou úspěšných dorosteneckých mužstev nebo krátký rozhovor s Richardem Bártíkem, který třetím gólem po přestávce definitivně pojistil vítězství staršího dorostu. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace